KMR

Seks në parkingun e varrezave, gjobë e frikshme për 42-vjeçarin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:23 - 01/10/18 |
mapo.al

“Aventura seksuale” në parkingun e varrezave i ka kushtuar shtrenjtë një 42 vjeçari në Itali.


Mbrëmja “hot” në makinë ka përfunduar me ndërhyrjen e policisë dhe një gjobe prej 20 mijë euro, nga 10 mijë për kokë për burrin dhe prostitutën me të cilën kreu marrëdhënies seksuale.


Të dy ishin fshehur në parkingun e varrezës kryesore në qendër të Padovës, por “performanca” e tyre tërhoqi vëmendjen e karabinierëve. Policia i ndërpreu teksa ishin të zhveshur dhe po kryenin aktin seksual.


Gjoba ndaj tyre u lëshua pasi akuzohen për akte të turpshme në një vend publik.Etiketa: , ,

Pas