KMR

‘Seksi i fundit’… çifti mbyll sezonin në Kavajë, dhuron shfaqje në mes të detit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:15 - 12/09/18 |
mapo.al

Dielli i nxehtë i shtatorit ka bërë që shumë qytetarë të zgjedhin bregdetin për të kaluar ditët e fundit të pushimit.


Mirëpo, duket se ka dhe nga ata që zgjedhin të realizojnë disa skena të veçanta, si ky çift në Malin e Robit, në Kavajë.


Në pamje të parë nuk ka ndonjë gjë për habi për shkak se duket se thjesht po puthen në fillim dhe po “tregojnë” dashurinë e tyre, por ajo që ndodh më pas është me të vërtetë “ekstreme”.


Qytetari që ka filmuar skenën e pazakontë, e ka dërguar videon në redaksinë e “JOQ.al”, duke shtuar se edhe pse ishin shumë pak njerëz përreth, kjo skenë është mjaft e papërshtatshme.


Raste të tilla janë me të vërtetë të pazakonta në Shqipëri, ndërsa vlen për t’u theksuar se në vende të ndryshme të Europës ka pasur dënime për skena të tilla në publik nga më ekstremet./JOQ.al/

Videoja +18:

Çifti në Malin e Robit on Vidnews.


Etiketa: , , ,

Pas