ShowBizz

“Seksin e lamë për natën e martesës”, Justin Bieber dhe Hailey zbulojnë sekretin
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:43 - 07/02/19 |
mapo.al

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë një ndër çiftet e reja të sapomartuara në Hollywood. Sa herë përmendet emri i tyre, vëmendja është e madhe sidomos nëse flitet për lidhjen që kanë.


Së fundmi, Hailey dhe Justin ka dhënë një intervistë për revistën “Vogue” ku zbuluan një sekret që befasoi publikun.


Ai kishte një problem me seksin dhe kur nisi lidhjen me Hailey-n në qershor të 2018-s vendosi që të mos kryente marrëdhënie deri në martesë.


Justin tregoi se bindjet e tij fetare e bindën që të hiqte dorë nga marrëdhënia derisa të gjente femrën me të cilën do të lidhte jetën e tij. “Zoti nuk na kërkon që të mos bëjmë seks për të, sepse ai kërkon rregulla. Por sepse ai po përpiqet t’ju mbrojë nga lëndimet dhe dhimbjet. Unë mendoj se seksi mund të shkaktojë shumë dhimbje. Nganjëherë njerëzit kryejnë marrëdhënie seksuale, sepse nuk ndihen mirë. Sepse u mungon vetëvlerësimi. Femrat dhe meshkujt e bëjnë këtë. Ia dedikova veten Zotit, sepse gjendja ime shpirtërore ishte më e mirë. Dhe unë besoj se Zoti më bekoi me Hailey-n. Shpërblehesh për sjelljet e mira”, ishin fjalët e Justin për ‘Vogue’.


 Etiketa: , , , , , ,

Pas