Aktualitet

“Selenica ka bitum, por jo rrugë”/ Meta: Të ndërtohet menjëherë aski i saj

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:11 - 19/01/21 |
mapo.al

Presidenti i Republikës Ilir Meta kërkon të ndërtohet menjëherë rruga e Selenicës.Teksa publikon një foto parullë të vendosur në këtë zonë.


Statusi i Metës:
“Me bitumin e Selenicës u ndërtuan rrugët e Shqipërisë dhe Europës, por rrugë për të nuk ka. RRUGA E SELENICËS TË NDËRTOHET MENJËHERË! 🇦🇱”, shkruan Presidenti Meta.
1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas