Aktualitet

Selenicë/ E moshura vret veten duke u varur në një pemë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:21 - 07/08/20 |
mapo.al

Një 85-vjeçare ka vrarë veten duke u varur në një pemë.


Ngjarja ka ndodhur në fshatin Mazhar të Selenicës dhe nuk dihet ende arsyeja që e ka çuar të moshuarën drejt këtij akti.


Sipas policisë nuk janë vënë re shenja të tjera në trup përveç atyre të shkatuara nga litari.


Njoftimi i Policisë:


Në orët e mesnatës, në fshatin Mazhar të Selenicës, në një pemë pranë banesës dyshohet se ka varur veten 85-vjeçarja Z.L.


Nga kqyrja trupore nuk vërehen shenja apo dëmtime të tjera përveç asaj të shkaktuar nga litari. Dyshohet se kjo shtetase është vetëvarur.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme proceduriale.


Etiketa:

Pas