ShowBizz

Aktorja zhytet në pishinë plotësisht e zhveshur (FOTO)

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 19:59 - 23/08/19 |
mapo.al

Një vit më parë Selma Blair është diagnostikuar me sklerozë të shumëfishtë. Që prej asaj dite aktorja 47-vjeçare ka filluar luftën e saj kundër sëmundjes, e cila e ka detyruar të përdorë bastunin dhe të humbë flokët.

Pavarësisht të gjithave, aktorja nuk e ka humbur dëshirën për të luftuar dhe për t’u zbavitur. Siç tregojnë fotot e ndara në rrjetet sociale nga vetë artistja, ajo shfaqet teksa zhytet në pishinë krejtësisht nudo.


Etiketa: , ,

Pas