ShowBizz

Seti i ri fotografik/ Ashley Graham ‘përvëlon’ Malibunë me format e saj


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:57 - 07/11/18 |
mapo.al

Ajo mbahet si një prej femrave më të bukura dhe më sekjsi në botë, me gjithë format e saj të bëshme… Ashley Graham ka realizuar ditët e fundit një set fotografik me bikini në Malibu.


Modelja e bëshme ka treguar format e saj me disa kostume plazhi.


Kohët e fundit, Ashley i ka thënë miqve të saj se është shumë e mërzitur me njerëzit që komentojnë vetëm mbi peshën e saj trupore, por kjo gjë duket se nuk e pengon aspak modelen që të vazhdojë punën e saj.

<
>
ash1 ash2 ash3 ash4 ash5 ash6 ash7 ash8 ash9 ash10 ash11 ash12 ash13 ash14 ash15 ash16 ash17 ash18 ash19 ashley-800x450
1


Etiketa: , , , ,

Pas