fbpx

ShowBizz

“Sezoni i bikinit”, Demi Rose “ndez” Floridan

               Publikuar në : 22:00 - 20/07/19 |
mapo.alm

Format fizike të modeles Demi Rose kanë rrëmbyer kopertinat e mediave ndërkombëtare. Rrjetet sociale “ndizen” sa herë që Rose poston foto duke ekspozuar asetet e kolme. Në Instagram numëron 9.2 milionë ndjekës.


Po të shohësh profilin modeles, duket se pushimet nuk i bën dy herë në të njëjtin vend. Së fundmi modelja ka postuar foto nga Florida, ku po shijon ditët e nxehta të verës, por nuk ka lënë as këtë herë pa i “çmendur” ndjekësit besnikë.“Sezoni i bikinit”-ka shkruar Rose përbri fotos me bikini pink, ndërsa në një tjetër set fotografik shkruan: Qesh sapo të të jepet shansi. Jo sepse jeta është e lehtë apo perfekte por sepse ti zgjedh të jesh i lumtur për gjërat e mira që ke.


Ajo që tërheq më shumë vëmendjen është një video ku Demi Rose ekspozon të pasmet teksa rrotullohet dhe thotë: Ata që më urrejnë, thonë se është fotoshop. E për këtë fansat e përkrahën si zakonisht Rose-in duke thënë: Je e mahnitshme, je perfekte moj vajzë, vazhdo kështu.

 

View this post on Instagram

 

Bikini season 💖

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

 

View this post on Instagram

 

Haters will say it’s Photoshop 🎥 @brendanforbes

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on


Etiketa: , , , , , ,

Pas