KMR

Sfida që po thyen rrjetin: Po ju për sa e gjeni kolltukun?


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:44 - 24/10/18 |
mapo.al

Një sfidë ka përfshirë rrjetet sociale, duke u kthyer shumë shpejt në virale.


Ky iluzion i ri është krijuar nga SCS dhe ju fton të gjeni se cili është kolltuku me një ulëse mes këtyre kolltukëve.


Vetëm një i tillë është mes dhjetërave dhe sfida nuk është e lehtë.Krijuesit thonës e rekordi është 23 sekonda.
Po ju e gjeni më shpejt?Nëse jo, përgjigjen e gjeni në foton e dytë.

<
>
rekord1 rekord2
1


Etiketa: , , ,

Pas