fbpx

Humor

Sfidë/ Një me muskuj dhe një pa muskuj, do qeshni me lot (VIDEO)


               Publikuar në : 10:57 - 02/07/19 |
mapo.al

Në fillim të gjithë do të mendonin se kjo do të ishte një sfidë force, me grushta e shkelma, por jo, përkundrazi.


Një djalë aspak i stërvitur sfidon shokun e tij të palestruar. Kush do të heqë letrën ngjitëse në kurriz?Videoja u filmua në një dhomë zhveshjeje në një palestër në Tel Aviv, Izrael. Burri pa muskuj arrin ta heqë atë me thjeshtësi, por nuk ndodh e njëjta gjë me shokun e palestruar.

Shikoni videon:


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas