Galeri

Sfidon virusin por edhe vitet/ Pushimet e 40-vjetorit të Kim Kardashian (FOTO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:26 - 27/10/20 |
mapo.al

Kim mbushi 40 vjeç, më 22 tetor.


Showgirl-i bëri një festë të madhe, ku të ftuar ishin familjarët dhe miqtë.


Pas postimeve nga festa, Kim Kardashian ka ndarë në ‘Instagram’ fotot nga pushimet e saj të 40-vjetorit, të cilat i ka kaluar në një ishull privat në Karaibe.Duke qenë se në ‘Instagram’ nuk e vendosi vendndodhjen e saj në foto, nuk dihet me saktësi se te cili ishull ndodhet por ajo na mahniti si gjithmonë me linjat e saj perfekte.


<
>
kim1-1 kim3-1 kim4-1 kim5-1 kim8-1Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas