ShowBizz

Sfiloi për shtëpinë e modës “Prada”, njihuni me modelen kosovare
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:18 - 20/09/19 |
mapo.al

Vajzat shqiptare po depërtojnë gjithnjë e më shumë në botën e muzikës dhe modës. Sihana Shalaj, e cila është me origjinë nga Kosova, është bërë së fundmi pjesë e sfilatës së shtëpisë së modës italiane “Prada”.


Ajo ka sfiluar për koleksionin e ri të sezonit pranverë/verë të vitit 2020, e veshur e gjitha me të zeza. Me ç’kuptohet, linjat e saj trupore, sytë e mëdhenj dhe tërësia e tipareve kanë tërhequr vëmendjen e profesionistëve të industrisë së lartë të modës.


<
>
-785-0-5d82741410f47 -785-0-5d827486348e4 -785-0-5d8274897ba2d -785-0-5d827488cd842 -785-0-5d82748588a08 -785-0-5d827486e25b2 -785-0-5d827414b617d

Etiketa:

Pas