Aktualitet

Shakira ndryshon look, ja ngjyra e re e flokëve të saj


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:32 - 02/05/21 |
mapo.al

Diva latine Shakira, e njohur ndryshe për flokët e saj bionde kaçurrela, ka ndryshuar imazhin e saj.


Ajo postoi një foto me flokë të kuqe në Instagram.


 “Unë jam gati të largohem nga shtëpia dhe të filloj regjistrime të reja dhe të takoj njerëz interesantë dhe t’ju prezantoj bashkëpunime të reja. Dhe e gjithë kjo falë masave parandaluese dhe vaksinës ”, ka shkruar ajo poshtë fotos. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shakira (@shakira)

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas