ShowBizz

Shawn dhe Camila u kthehen kritikave të ndjekësve me gjuhën e trupit

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 13:49 - 12/09/19 |
mapo.al

Këngëtarët e hitit veror “Senorita”, Camila Cabello dhe Shawn Mendez, e kanë pranuar tashmë se gjenden në një histori dashurie. Ata e konfirmuan në një farë mënyre edhe në performancën më të fundit live më “MTV Video Music Awards”.


Së fundmi, kanë publikuar në një video në “Instagram” ku shfaqen duke u puthur tërë pasion. Shawn ka bërë me dije se ky postim nuk ka ardhur pa asnjë arsye nga pas. Ai është shprehur se është një reagim pas shumë komentesh nga ana e fansave, të cilët mendojnë se artistët puthen si peshq.Videoja është publikuar në të njëjtën ditë kur Camila Cabello nxori videoklipin e këngës “Liar”.Etiketa: ,

Pas