Aktualitet

SHBA/ Arratisja spektakolare e të dënuarit për drogë (VIDEO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:17 - 25/09/20 |
mapo.al

Një burrë i dënuar për trafik droge ka arritur të largohet në mënyrë spektakolare nga salla e gjyqit në SHBA.


Në mënyrë spektakolare ka qenë dhe moment që një efektiv i policisë në tentativë për ta ndaluar në shkallë është hedhur nga bordura e shkallës.I denuari i shkathët arriti të zbresë në mënyrë spektakolare shkallët me kembe, ndërsa polici rrëzohet dhe mberrin ne fund te shkalleve duke u rrrezuar me kurriz. Policia ka shpallur ne kerkim personin e arratisur.
Etiketa: ,

Pas