ShowBizz

SHBA/ Motoçiklisti simulon një aksident, i propozon për martesë të dashurës (Video)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:38 - 28/10/20 |
mapo.al

Motoçiklisti Jeremy Durst ka simuluar një aksident në provat e një gare për t’i propozuar për martesë së fejuarës së tij në Florida.Durst e dinte që e fejuara e tij pas ‘aksidentit’ do t’i kishte shkuar pranë dhe ashtu ndodhi.


 Kur e dashura e tij iu afrua pranë shumë e shqetësuar për çfarë kishte ndodhur motoçiklisti nxjerr unazën dhe i propozon.


 Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas