Tentoi të abuzojë seksualisht me të miturën, SHÇBA prangos policin në Lezhë

Një efektiv policie i identifikuar si Kol Kola, i moshës 62-vjeçare është vënë në pranga pasi ka ngacmcuar seksualisht një të mitur dhe ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me të Ai është ndaluar nga SHÇBA me urdhër të Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lezhë. Policia njofton se më 29 prill, 62-vjeçari ka … Continue reading Tentoi të abuzojë seksualisht me të miturën, SHÇBA prangos policin në Lezhë