Aktualitet

Shembet ndërtesa prej xhami pranë ‘Arenës Kombëtare’ (FOTO)


               Publikuar në : 08:58 - 12/07/19 |
mapo.al

Ditën e sotme është shembur ndërtesa prej xhami e cila ishte ndërtuar në pjesën e pasme të stadiumin “Arena Kombëtare”. Kjo hapësirë është planifikuar për të qenë parkim që do t’u shërbejë të gjithë tifozëve që do të zgjedhin të shohin ndeshjet nga “Arena Kombëtare”.

Shembja është bërë me anë të fadromave dhe jo me shpërthim të telekomanduar. Aksioni ka nisur rreth orën 7:00 të mëngjesin të sotëm.

Etiketa: ,

Pas