Aktualitet

Shëndetësia në kolaps – Basha sjell në vëmendje betejën e dhjetra qytetarëve
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:56 - 18/01/21 |
mapo.al

Kryedemokrati Lulzim Basha risjell sërish në vëmendje zërin e dhjetra qytetarëve të zhgënjyer nga kryeministri Edi Rama, dhe premtimet boshe për shëndetësinë falas.Në një postim në “Facebook”, Basha shkruan se shëndetësia në vend ndodhet në kolaps, dhe se shqiptarët janë duke paguar më shtrenjtë se çdokush tjetër në rajon.


“Rama është dështim. Ai duhet të largohet”, – shkruan kreu i opozitës teksa i referohet zgjedhjeve më 25 prill.Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas