Aktualitet

Shëngjin/ Policia kufitare shpëton nga mbytja 40-vjeçarin nga Kosova


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:58 - 06/09/21 |
mapo.al

Një pushues nga Kosova është shpëtuar nga mbytja mesditën e sotme në Shëngjin.


Bëhet me dije se 40-vjeçari Ded Perndoka u fut në det për t’u larë, por rrezikoi të mbytej, ndërsa në ndihmë i shkoi Policia Kufitare Shëngjin.


Fatmirësisht ai u nxor në breg në kohë dhe ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas