Aktualitet

Shenjat më me fat dhe ato me më pak fat për vitin 2021

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:34 - 31/12/20 |
mapo.al

Në përfundim të vitit 2020 dhe në pritje të 2021-shit të gjithë duam të dimë: Çfarë na pret në 2021?Gjithashtu të gjithë jemi kuriozë të dimë se cilat janë shenjat më me fat dhe ato më me pak fat.


Këto janë 5 shenjat e horoskopit me FAT për vitin 2021:
Gaforrja
Do iu vijë buzëqeshja. Do jenë mirë në çdo aspekt, profesional dhe familjar, sigurisht edhe financiar.Ujori
Ujori është një nga 5 shenjat më me fat për vitin që vjen. Fati i mirë ka filluar të ndihet që këtë vit me ardhjen e vjeshtës.


Peshorja
Do ketë një vit të stabilizuar në çdo aspekt.

Binjakët
Do përqendrohen në aspekte thelbësore të jetës dhe do kalojnë vitin perfekt.

Peshqit
Mund të ndryshojnë punë, por gjithsesi do të jenë shumë të lumtur. Këto janë 3 shenjat e horoskopit me më pak FAT për vitin 2021:

Luani
Do jenë në një katërkëndësh me Jupiterin dhe në kundërshtim me të, do kenë një vit të vështirë në bashkëpunime, në martesë, të vështirë në kërkesat që do vihen përballë tyre, në tradhtitë që do marrin dhe do japin. Do jetë një vit që do ndeshin një hapje një pengesë, do bëjnë gjysmë hapi para dhe dy hapa mbrapa.

Lexo edhe :  "Kontrolloni ndjenjat" - Horoskopi sot, 4 mars 2021

Demi
Është një vit që unë mendoj nëse ata nuk përkushtohen shpirtërisht dhe nuk i mbrojnë punët e mira që kanë bërë në 2020 dhe në disa vite më përpara, mund të kemi një degradim të marrëdhënieve të tyre kryesore, të punëve të tyre kryesore, një kthim prapa dhe asnjë ecuri.

Bricjapi
Në çështjet ekonomike pritet një fatalitet, një humbje dhe të tjerët nuk do i shohin si një lider, kjo është pika e dobët e Bricjapëve për 2021. Edhe sa i përket dashurisë Bricjapët nuk janë dhe shumë të favorizuar.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas