U plagos me dy plumba në atentat, ja gjendja e prokurorit Arjan Ndoja

Prokurori i Durrësit, Arjan Ndoja mbeti i plagosur pasditen e sotme në një atentat me armë zjarri te Mbikalimi i Shkozetit. Ai po lëvizte me automjetin e tij, kur u qëllua nga një makinë tjetër me armë zjarri kallashnikov. Mësohet se prokurori ka marrë dy plumba në trup dhe ai është nënshtruar me urgjencë një … Continue reading U plagos me dy plumba në atentat, ja gjendja e prokurorit Arjan Ndoja