Kronika

Sherr me karrige e shishe në një lokal në Pogradec, plagoset rëndë një person


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:27 - 08/07/18 |
mapo.al

Një sherr i dhunshëm ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Pogradecit. Ngjarja ndodhi në një lokal në qendër të qytetit ku u përfshinë disa persona.


Sherri me karrige dhe shishe nisi pas një konflikti të çastit. Si pasojë mbeti i plagosur rëndë një person, bën me dije BalkanWeb.


Ngjarja ndodhi në një lokal në lagjen nr.1 lajmëron policia. I plagosuri është jashtë rrezikut për jetën.Ndërkohë është proceduar në gjendje të lirë autori i plagosjes.
 1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas