Aktualitet

Sherr me thika mes 16-vjeçarëve në Tiranë, njëri përfundon në spital 


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:55 - 13/09/21 |
mapo.al

Një sherr me thika ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Dy të mitur, të moshës 16-vjeçare janë grindur me një bashkëmoshatarin e tyre, të cilin e kanë goditur me thikë.


Ngjarja ka ndodhur pranë Ish-Parkut të Autobusëve, në ish-Nisharak.


I mituri ka mbetur i plagosur dhe është transportuar me urgjencë në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.Policia vijon punën për arrestimin e autorëve të kësaj ngjarje.Njoftimi i PolicisëMë datë 13.09.2021, rreth orës 15:50, te ish-Nisheraku, dyshohet se në një lokal, gjatë një konflikti të çastit, dy shtetas të mitur 16-vjeçar me iniciale E. Zh dhe A. A., kanë goditur me mjet prerëse (thikë), bashkëmoshatarin e tyre, shtetasin G. R., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Shërbimet e Policisë po punojnë për shoqërimin e autorëve të dyshuar, ndërkohë grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas