Aktualitet

Sherr me thika në lokal, plagosen 5 persona në Elbasan


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:59 - 10/09/20 |
mapo.al

Në ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Elbasan. Sipas informacioneve paraprake, 5 persona janë plagosur me thika në një lokal në këtë qytet.


Burime për mediat bëjnë me dije se në konflikt janë përfshirë dy klientë, dhe tre familjarë të biznesit.


Mësohet se të plagosurit janë dërguar me urgjencë drejt spitalit për të marrë ndihmë mjekësore, ndërsa identitetet e tyre ende nuk dihen.Motivet e ngjarjes mbeten ende të paqarta./Mapo.al/
1
Etiketa: , , ,

Pas