Aktualitet

Sherr me thika në Vlorë, dy persona plagosin njëri-tjetrin (EMRAT)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:01 - 12/10/21 |
mapo.al

Dy persona kanë mbetur të plagosur pas një sherri të ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë.


Raportohet se rreth orës 19:00, në lagjen “24 Maji”, për motive të dobëta, janë konfliktuar me thika me njeri-tjetrin shtetasit Kujtim Saliaj, 63-vjeç dhe Jetnor Hoxha, 48 vjeç të dy banues në Vlorë.


Si pasojë e sherrit të dy këta persona kanë mbetur të plagosur rëndë dhe ndodhen në spitalin e Vlorës.27Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas