Arkiva 2

Sherr me thika te “Rruga e Kavajës”, plagosen dy persona


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:00 - 19/04/21 |
mapo.al

Dy persona kanë mbetur të plagosur mesditën e sotme te Rruga e Kavajës, në Tiranë.


Ngjarja dyshohet se ka ndodhur pas një konflikti fizik mes disa personave.


Dy të plagosurit mësohet se ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Një patrullë e policisë ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe për rrjedhojë ka arrestuar autorin e plagosjes.1
Etiketa: , ,

Pas