Aktualitet

Sherr mes adoleshentëve në Kamëz, dy të plagosur, shoqërohet autori


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:56 - 23/09/21 |
mapo.al

Një sherr ka përfunduar me plagosjen e dy adoleshentëve këtë pasdite në Kamëz


Mësohet se dy të mitur, përkatësisht 16 dhe 17 vjeç ndodhen në spital duke marrë ndihmë mjekësore.


Në lidhje me ngjarjen, policia ka shoqëruar në komisariat 17-vjeçarin me inicialet R.V., si autor i dyshuar i ngjarjes.Njoftimi i Policisë
Rreth orës 14:45, në Kamzë, dyshohet se gjatë një konflikti të çastit, janë dëmtuar dy shtetas të mitur 16 vjeç dhe 17 vjeç, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.
Sherbimet e Policisë kanë bërë shoqërimin për veprime të metejshme të shtetasit R. V, 17 vjeç, si autor i dyshuar i ngjarjes.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

1


Etiketa: , ,

Pas