Aktualitet

Sherr mes kushërinjve në Maliq, njëri kap armën dhe qëllon


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:17 - 11/06/21 |
mapo.al

Një sherr mes dy kushërinjve ka degjeneruar në përdorimin e armës së zjarrit. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Pogdorie në Maliq.


Fillimisht konflikti ka nisur verbalisht, e më pas njëri prej tyre ka qëlluar me pushkë, por fatmirësisht nuk ka plagosur asnjëri.


Autori, Ervin Gura u arrestua nga policia ndërkohë që po vijojnë hetimet për ngjarjen.Mësohet se kushërinjtë janë konfliktuar për motive të dobëta dhe ngjarja ka ndodhur afër banesës së autorit.1
Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas