Aktualitet

Sherr mes të rinjve në Tiranë, 23-vjeçari qëllon me armë zjarri


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:07 - 22/05/21 |
mapo.al

Policia e Tiranës njofton se dje është bërë shpallja në kërkim dhe punohet për kapjen e F. N., 23 vjeç.


Sipas bluve të kryeqytetit, i riu dyshohet se ditën e djeshme në fshatin Yrshek gjatë një konflikti për motive pronësie ka qëlluar njëherë me armë zjarri në ajër dhe më pas është larguar nga vendngjarja.


Si dhe u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë për 4 shtetas të tjerë, pjesëmarrës në konflikt.1Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas