Aktualitet

Sherr në terminalin e autobusëve në Tiranë, plagoset me thikë 32-vjeçari (EMRI)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:08 - 11/03/21 |
mapo.al

Një sherr ka ndodhur në terminalin e autobusëve të veriut në Tiranë.

Raportohet se i plagosur me thikë ka mbetur 32-vjeçari Robert Kurti.


Autor ka qenë 34-vjeçari Rudolf Nikollaj, teksa të dy janë me origjinë nga Mati.
Kurti u dërgua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën, kurse autori u shpall në kërkim nga policia.


1Etiketa: ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas