Aktualitet

Sherr në Tiranë mes efektivit të Operacionales dhe dy policëve bashkiakë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:31 - 13/01/21 |
mapo.al

Një sherr i pazakontë ka ndodhur në Tiranë mes një efektivi të Policisë së Shtetit dhe dy policëve të Bashkisë Tiranë.


Ardit Zenelaj, i cili saktësisht është me detyrë punonjës policie e Forcave Operacionale të SHÇBA, teksa drejtonte automjetin pranë kryqëzimit të rrugës “Jordan Misja”, është ndaluar nga policët bashkiakë.


Ai nuk iu bind urdhërit si dhe madje ka kanosur dy policët me inicialet V.S, dhe K.K.Tashmë ngjarja ka përfunduar në Prokurori.
1
Etiketa: , , , ,

Pas