ShowBizz

Sherr për një mashkull mes këngëtareve? Ronela Hajtit nuk i del inati me Samantën

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 21:52 - 28/04/18 |
mapo.al

Edhe pse shprehen gjithnjë mirë për njëra-tjetrën, Ronela dhe Samnta mesa duket nuk flasin. Flitet që shkak është bërë një mashkull.


 E ftuar në “Thumb” Ronela Hajati tha se ky është një muhabet grash që nuk do e zgjidhin televizionet.

 


“Shoqëria jonë ka patur nevojë të futet në lavatriçe. Ne nuk kemi më komunikim. I uroj më të mirat, të eci sa më shumë, ajo është vajzë shumë e talentuar. Nuk jemi zënë thjesht jemi zhdukur. Me Samantën jemi ndeshur por nuk jemi përshëndetur. Është një muhabet grash që e zgjidhin gratë jo televizionet” – është shprehur Ronela.

Më herët, këngëtarja Samanta Karavella është shprehur se nuk ka asnjë armiqësi mes saj dhe Ronelës.

<
>
ronela ronela-hajati-e1439550030761_1461876339-8336849 Ronela_hajati21498749563 Ronela_hajati41498749559 largea_ronela-hajati1420027924 Ronela_hajati11498749565 Ronela_hajati51498749557 Ronela_hajati31498749561 Ronela_hajati31498599666 samanta3_1463488157-2054760 samanta-dhe-gent-ft samanta


Etiketa: , , , , , , , ,

Pas