Aktualitet

Sherri masiv te shkolla “Çajupi” dhe të shtënat, plagosen 4 persona


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:08 - 11/10/21 |
mapo.al

Një sherr mes disa personave ndodhi mëngjesin e sotëm pranë shkollës “Çajupi” në Tiranë.


Sherri nisi me sende të forta dhe ka përfunduar edhe me shkrehje arme, ku janë dëmtuar 4 perona.


Ekspertët e policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për mbledhjen e provave.Një efektive e policisë e ka gjetur të hedhur në tokë në mes te ujit armën, pranë parkimit të makina armën dhe e kontrolloi nëse është e mbushur.
Në vendin e ngjarjes shihen edhe disa maska anti-covid dhe një kapele, por nuk dihet nëse i përkasin ndonjërit prej personave të përfshirë në sherr.Po ashtu, në vendngjarja ndodhet edhe drejtues të policisë të Tiranës, pasi ngjarja ka ndodhur pranë një shkolle.

Deri më tani janë të shoqëruar 2 perona në komisariatin nr. 4, ndërkohë që po punohet për kapjen e gjithë personave të përfshirë në konflikt.

1


Etiketa: ,

Pas