Aktualitet

Sherri për tokën, kush është 30-vjeçari që u vra nga kushërinjtë (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:30 - 29/07/21 |
mapo.al

Personi që shihni në foto është 30-vjeçari Romeo Hasalla, i cili mbeti viktimë e një konflikti për pronat mes kushërinjve të parë në një fshat të Lushnjës mëngjesin e sotëm.


I riu humbi jetën dhe tre të tjerë u plagosën pasi u qëlluan me armë gjahu nga kushërinjtë e tyre.


Burime konfirmuan se të plagosur kanë mbetur babai i viktimës, Shaip Hasalla 65 vjeç, dhe dy vëllezërit Emiljano Hasalla dhe Laert Hasalla, 31 vjeç.Policia ka shpallur në kërkim dy autorët, vëllezërit Kastriot Hasalla dhe Afrim Hasalla.LEXO EDHE:Vrasja në Lushnjë – Nëna vajton të birin: I raftë zjarri tokës

1


Etiketa: , ,

Pas