Sherri për tokën, kush është 30-vjeçari që u vra nga kushërinjtë (FOTO)

Personi që shihni në foto është 30-vjeçari Romeo Hasalla, i cili mbeti viktimë e një konflikti për pronat mes kushërinjve të parë në një fshat të Lushnjës mëngjesin e sotëm. I riu humbi jetën dhe tre të tjerë u plagosën pasi u qëlluan me armë gjahu nga kushërinjtë e tyre. Burime konfirmuan se të plagosur … Continue reading Sherri për tokën, kush është 30-vjeçari që u vra nga kushërinjtë (FOTO)