ShowBizz

Sherri që nuk u bë kurrë publik…Çfarë ndodhi mes Luana Vjollcës dhe Roza Latit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:53 - 22/04/18 |
mapo.al

Roza Lati ka treguar në Thumb detaje nga një sherr që ka pasur rreth dy vite më parë me Luana Vjollcën, teksa kjo e fundit e kishte ftuar në emisionin e saj.


Ky debat nuk u bë kurrë publik, por Roza nuk ka nguruar të tregojë se gjithçka nisi për Marilyn Monroe.
“Tani ti kur e fton personazhin të çmendur pas Marilyn Monroe, më veshin mua si Marilyn Monroe, marrin 5 modele si Marilyn Monroe dhe ti para se të ndizet kamera shan Marilyn Monroe, e shau, tha një llaf kështu…Më iku truri mua. Ia ktheva Luanës, siç unë di ta kthej.


Mua më thanë edhe stafi që Luana nuk ta tha me të keq. I thashë ‘Po ti shan atë? Për ça kam ardhur unë këtu?’ Por kur e fton tjetrin për personazhin e t’ja shash, ça pret ti?”, u shpreh Roza.
E pyetur nëse flet sot me Luanën, Roza tha se nuk kanë rastisur të përballen, por nëse ndodh do t’i buzëqeshë.


<
>
Rozana Radi, duke kaluar ne tapetin e kuq gjate ndarjes se cmimeve "Top Music Awards 2016", organizuar nga Top Channel, ne Pallatin e Kongreseve./r/n/r/nRozana Radi, during the award ceremony "Top Music Awards 2016" organized by Top Channel, at the Palace of Congresses.
screenshot-13_1524390296-1517452 screenshot-12_1524390253-8413579 auto_Roza_Lati11522851930 roza-lati auto_roza-lati_11522586007-696x432 auto_Rozana_Lati1519321981 RozaLati-fk-780x439-696x392 auto_Roza_Lati1499960729 RozaLati-fk-780x439 Roza-Lati-sexy-girl Roza_Lati_sexy31475856989 auto_Roza_Lati_sexy_kryesore1475856965 auto_Roza_Lati11516642301 13 rozalati luana-1 Luana Vjollca 2017-10-05-21_49_59-Luana-Vjollca-josh-në-një-pozë-me-bikini-nga-Xhamajka-Foto-Telegrafi luana4-296x300 luanaaa-1 luana-vjollcaaa-aaaa auto_luanaaa1503661336 auto_luana1507529173 2017-10-05-21_49_59-Luana-Vjollca-josh-në-një-pozë-me-bikini-nga-Xhamajka-Foto-Telegrafi-486x436 luana1 luana3 luana4 Luana-Vjollca-sexy auto_Luana_Vjollca1507483896 luana-vj LUANA-VJOLLCA-820x1024 LuanaVjollca-550x381 luana-vjollca
Etiketa: , , , , , , ,

Pas