Aktualitet

Sheshi “Nënë Tereza” i gjithi blu – foto nga mitingu përmbyllës i PD


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:26 - 23/04/21 |
mapo.al

Partia Demokratike zhvilloi sot mitingun përmbyllës në sheshin “Nënë Tereza”, në prani të mijëra përkrahësve.


Të mbledhur nga të katër anët e vendit, simpatizantët e opozitës krijuan atmosferë festive kur kanë mbetur edhe pak orë nga votimet e të dielës.


<
>
Mitingu i PD6 Mitingu i PD5 Mitingu i PD4 Mitingu i PD3 Mitingu i PD2 Mitingu i PD1 Mitingu i PD

Lideri i opozitës, Lulzim Basha ftoi qytetarët që të votojnë alternativën e koalicionit PD-Aleanca për Ndryshim, për të rikthyer Shqipërinë në rrugën e zhvillimit ekonomik dhe atë të integrimit.LEXO EDHE:Basha mbyll fushatën në Tiranë: PD do korrë fitoren më të madhe në histori1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas