Aktualitet

Shëtitje me Krid, Klea dhe Elgiti postojnë foton e parë familjare

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:58 - 24/06/20 |
mapo.al

Klea dhe Elgiti u bënë prindër të një djali vetëm pak javë më parë. Çifti i njohur i showbizit mirëpritën në familjen e tyre pjesëtarin më të ri, të quajtur Krid.


Ata nuk preferojnë ta zbulojnë për publikun fytyrën e të posalindurit, megjithatë ndajnë shpesh foto me të voglin duke mos i ekspozuar fytyrën.


Por albumit të tyre fotografik ju mungonte vetëm një foto – një portret i plotë familjar.Dje, Klea ka postuar foton e parë ku shfaqen të tre së bashku, duke shëtitur nga liqeni.

“Me shpirtin plot, e mirënjohjen në Zot”, -ka shkruar ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas