Kryesore

Shfaqet ish-ministri Saimir Tahiri me look të ri… në homazhet për Luan Hajdaragën
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:31 - 31/07/18 |
mapo.al

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, që nga koha kur hoqi dorë nga mandati i deputetit, ka zgjedhur që të shfaqet shumë rallë në publik.


Ndërkohë sot ai është fotografuar në homazhet që po mbahen në Kuvend në nder të ish-ministrit të Mbrojtjes, Luan Hajdaraga.


Tahiri shfaqet me një look krejt ndryshe, i veshur sport, me xhinse, t-shirt dhe me mjekër, ndërsa qëndron pranë ish-kolegut, Pirro Lutaj.


<
>
089eb2e6-0553-4f70-9035-58f61da3f7ff b8386df5-85f6-49ef-ac79-b0262e2cb235-1
Etiketa: , , ,

Pas