Sport

Shkaktoi autogolin në minutën e 95-të, futbollisti i Marokut: Jam një idiot…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:03 - 16/06/18 |
mapo.al

Aziz Buhaduz, me autogolin që shkaktoi në minutën e 95-të, dënoi Marokun në një humbje të pamerituar dhe autokritika e tij në fund të takimit ka qenë shumë e rëndë:


“Ishte një ndeshje e vështirë për mua dhe për të gjithë kombëtaren tonë. E nisëm shumë mirë, por nuk e vazhduam ashtu siç e kishim përgatitur.Fatkeqësisht, ky është futbolli dhe dua të kërkoj falje për autogolin tim. Jam një idiot! U kërkoj falje shokëve të ekipit dhe 35 milionë marokenëve”.Etiketa: , , ,

Pas