Aktualitet

Shkarkimi i Donika Prelës, ironizon Salianji: E flakën si shumë të përdorur
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:27 - 25/09/20 |
mapo.al

Ish-deputeti i Partisë demokratike, Ervin Salianji ka reaguar në lidhje me shkarkimin e ish-drejtueses së Krimeve të Rënda Donika Prela. Në një postim në Facebook, Salianji thotë se pasi u përdor nga qeveria për të mbrojtur korrupsionin, u shkarkua.


Statusi i Ervin Salianjit:


Prelën e flakën si shumë të përdorur!


Çdo prokuror apo gjyqtar pa integritet profesional dhe me probleme të theksuara me ligjin dhe shperdorimin e detyrës duke akumuluar pasuri të paligjshme, është përdorur rëndshëm nga qeveria për të mbrojtur korrupsionin galopant, për të shpëtuar nga ndeshkimi politikanë dhe kriminelë që i shërbejnë qeverisë!


Shpetoi kriminelë dhe trafikantë, e përdorën për të shpëtuar llumin dhe sulmuan opozitën, duke i shërbyer llumit u bë aq pis sa tani nuk i duhej as dreqit!


Drejtësia vonon por nuk harron, po ju vjen dita!


Etiketa: , ,

Pas