Politika

Shkarkohet Prefekti i Beratit, ja kush e zëvëndëson (EMRI)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:19 - 22/05/19 |
mapo.al

Qeveria ka shkarkuar nga detyra prefektin e Qarkut të Beratit Harilla Dafa. Vendimi për të u mor gjatë mbledhjes së Këshillit të Ministrave sot, dhe në vend të tij është emëruar Valbona Zylyftari. Vendimi ka hyrë në fuqi menjëherë.


vv

Etiketa: , , , , ,

Pas