ShowBizz

“Shko bëj hundën”/ Shpërthen ish-banorja e Big Brother


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:15 - 18/04/19 |
mapo.al

Ish-banorja e Big Brother, Jona Kalemaj, ndonëse nuk është më pjesë e ekranit, shihet mjaft aktive nëpër rrjete sociale, ku ndan me ndjekësit e saj foto nga përditshmëria. Së fundmi, një prej tyre i ka shkruar Jonës që të bëjë hundën. Ish-banorja e Big Brother duket se ka preferuar të mos qendrojë në heshtje.


“Dëgjo këtu ti (mashkull apo femër, apo feshkull, çfarëdo qofsh) se ngele duke shkruar me lloj-lloj adresash fallco, duke më thënë të njëjtën gjë “shko bëj hundën”. Ta rrisa pak, si thua? Se më të vogël i bie me e zhduk fare. Pse nuk zhdukesh ti nga ‘Instagrami’ im dhe të më lësh rehat me super hundën time të shkretë, që po i bie në qafë kot?”- i është kundërvënë Jona, e cila së fundmi është bërë nënë e dy vajzave.
1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas