Aktualitet

Shkodër/ 4 të plagosur nga përplasja e dy automjeteve
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:00 - 05/12/19 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Shkodër. Sipas informacioneve paraprake, dy atomjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë katër persona kanë mbetur të plagosur rëndë.


Identitetet e tyre ende nuk bëhen me dije por mësohet se janë transportuar me ambulancë drejt spitalit për të marrë ndihmë mjekësore. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e aksidentit.


Kujtojmë se një natë më parë, një aksident i ngjashëm me të sotmin ndodhi në Shkodër. Dy automjete u përplasën dhe për pasojë 4 persona mbetën të plagosur rëndë në gjendje kritike për jetën. Të plagosur mbetën 3 të rinj dhe një 53-vjeçar.

Etiketa: , , ,

Pas