Aktualitet

Shkodër/ E përplas makina, plagoset rëndë këmbësori (DETAJE)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:31 - 24/11/19 |
ro ot

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mesditë në aksin rrugor Shkodër-Kryebushat. Sipas informacioneve paraprake, një automjet ka përplasur një këmbësor dhe për pasojë, ky i fundit mbeti i plagosur rëndë.


Identiteti i tij ende nuk bëhet me dije por mësohet se është nisur me urgjencë drejt spitalit për të marrë ndihmë mjekësore.


Drejtuesi i automjetit raportohet të jetë shoqëruar në ambientet e komisariatit për veprime të mëtejshme hetimore. Policia dhe Grupi Hetimor ndodhen në vendngjarje për  të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e aksidentit.

Etiketa: , ,

Pas