Aktualitet

Shkodër, makina përplas të moshuarin dhe largohet

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:45 - 07/05/20 |
mapo.al

Një i moshuar mbeti i plagosur mesditën e sotme në Shkodër pasi u përplas nga një makinë.


Ngjarja ka ndodhur afër stacionit të trenit, ku mjeti pasi ka aksidentuar të moshuarin është larguar nga vendi i ngjarjes.


I moshuari  është dërguar në gjendje të rëndë në spitalin e Shkodrës për mjekim.


Ndërkohë policia e mbërritur në vendin e ngjarjes po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit të aksidentit.Etiketa: ,

Pas