Aktualitet

Shkodër, vritet babai i Astmer Bilalit, pjesë e grupit “Bajri”


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:08 - 30/03/19 |
mapo.al

Astrit Bilali dhe Ibrahim Bilali kanë mbetur të vdekur në Shkodër. Astrit Bilali është babai i Astmer Bilalit, boksjerit që u arrestua pak kohë më parë si pjesë e grupit “Bajri”. Ndërkohë Ibrahim Bilali është xhaxhai i Astmer Bilalit dhe vëllai i viktimës Astir Bilali.


Policia ndodhet në vendngjarje, ku po kryhen hetime. Lagjja Kiras, njihet si zona ku banojnë familja Lici, rivalët e familjes Bajri.


Pse u arrestuar Astmer Bilali?Ilir Bajri dhe Astmer Bilali, sipas burimeve nga Policia  kanë qënë prej disa muajsh në përgjim nga uniformat blu. Ata janë mbajtur në vëzhgim dhe janë vendosur përgjues ambjental ku rezulton se janë pjesë të një grupi te rrezikshëm kriminal në qytetin e Shkodrës.
Makina e autorëveLexo edhe:

Përplasje bandash në Shkodër, vëllezërit vriten tek dera e shtëpisë

1


Etiketa: ,

Pas