Aktualitet

Shkoi në spital privat pas problemeve me zemrën/ Zbulohet si u arrestua Kajmaku


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:45 - 07/07/20 |
mapo.al

Agim Kajmaku është arrestuar mbrëmjen e djeshme, pasi ishte shpallur në kërkim prej 8 muajsh.


Së fundmi kanë dalë detaje të reja lidhur me arrestimin e ish-kreut të Bashkisë së Vorës.


Mesohet se Kajmaku është arrestuar mbrëmë në ambientet e një spitali privat, ku kishte shkuar për shkak të problemeve me shëndetin.

Ai kishte shfaqur probleme shëndetësore, pasi vuan nga sëmundje kardiake dhe diabeti.Mësohet se policia është informuar nga stafi mjekësor se Kajmaku ndodhej në spital dhe është paraqitur atje duke kryer edhe ekzekutimin e urdhër-ndalimit.


LEXO EDHE:

Arrestohet ish-kryebashkiaku i Vorës, Agim Kajmaku

1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas