Aktualitet

Shkoi për të peshkuar por nuk u kthye më, 67-veçari gjendet i mbytur

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:54 - 27/05/20 |
mapo.al

SHKODËR – Një 67-vjeçar është mbytur në liqenin e Shkodrës. Sipas të dhënave të familjarëve mësohet se viktima i identifikuar si Sulejman Sylja kishte dalë për të peshkuar, por nuk ishte kthyer më.


Trupi i pajetë i 67-vjeçarit Sylja u gjet sot në mëngjes pranë liqenit të Shkodrës.


Nuk dihen ende rrethanat si ka ndodhur ngjarja, ndërsa policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e saj.
Etiketa: , ,

Pas